Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Gaps between primes in Beatty sequences

Tom 172 / 2016

Roger C. Baker, Liangyi Zhao Acta Arithmetica 172 (2016), 207-242 MSC: 11B05, 11L20, 11N35. DOI: 10.4064/aa7993-1-2016 Opublikowany online: 14 January 2016

Streszczenie

We study the gaps between primes in Beatty sequences following the methods in the recent breakthrough by Maynard (2015).

Autorzy

  • Roger C. BakerDepartment of Mathematics
    Brigham Young University
    Provo, UT 84602, U.S.A.
    e-mail
  • Liangyi ZhaoSchool of Mathematics and Statistics
    University of New South Wales
    Sydney, NSW 2052, Australia
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek