An extension of the Lucas theorem

Tom 96 / 2001

Jacques Boulanger, J.-L. Chabert Acta Arithmetica 96 (2001), 303-312 MSC: 13F20, 11B65. DOI: 10.4064/aa96-4-1

Autorzy

  • Jacques BoulangerLAMFA, UPRES-A 6119
    Faculté de Mathématiques et d'Informatique
    Université de Picardie
    33 rue Saint Leu
    80039 Amiens, France
    e-mail
  • J.-L. ChabertLAMFA, UPRES-A 6119
    Faculté de Mathématiques et d'Informatique
    Université de Picardie
    33 rue Saint Leu
    80039 Amiens, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek