The resolution of the diophantine equation $x(x+d)\dots (x+(k-1)d)=by^2$ for fixed $d$

Tom 98 / 2001

P. Filakovszky, L. Hajdu Acta Arithmetica 98 (2001), 151-154 MSC: Primary 11D41; Secondary 11B25. DOI: 10.4064/aa98-2-5

Autorzy

  • P. FilakovszkyŠoltésovej 21
    94059 Nové Zámky, Slovakia
  • L. HajduInstitute of Mathematics and Informatics
    University of Debrecen
    P.O. Box 12
    H-4010 Debrecen, Hungary
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek