Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po pospisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2008 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Thorn orthogonality and domination in unstable theories

Tom 214 / 2011

Alf Onshuus, Alexander Usvyatsov Fundamenta Mathematicae 214(2011), 241-268 MSC: 03C45, 03C07. DOI: 10.4064/fm214-3-3

Streszczenie

We study orthogonality, domination, weight, regular and minimal types in the contexts of rosy and super-rosy theories.

Autorzy

  • Alf OnshuusDepartamento de Matemáticas
    Universidade de los Andes
    Cra 1 No. 18A-10, Edificio H
    Bogotá, 111711, Colombia
    e-mail
  • Alexander UsvyatsovUniversidade de Lisboa
    Centro de Matemática e Aplicações Fundamentais
    Av. Prof. Gama Pinto, 2
    1649-003 Lisboa, Portugal
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek