Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

An invariant of tangle cobordisms via subquotients of arc rings

Tom 225 / 2014

Yanfeng Chen, Mikhail Khovanov Fundamenta Mathematicae 225 (2014), 23-44 MSC: Primary 57Q25. DOI: 10.4064/fm225-1-2

Streszczenie

We construct an explicit categorification of the action of tangles on tensor powers of the fundamental representation of quantum ${\rm sl}(2)$.

Autorzy

  • Yanfeng Chen66 Slope Drive
    Short Hills, NJ 07078, U.S.A.
    e-mail
  • Mikhail KhovanovDepartment of Mathematics
    Columbia University
    New York, NY 10027, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek