Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Smooth conjugacy classes of circle diffeomorphisms with irrational rotation number

Tom 227 / 2014

Christian Bonatti, Nancy Guelman Fundamenta Mathematicae 227 (2014), 129-162 MSC: Primary 37E10; 37C15, 37E15. DOI: 10.4064/fm227-2-2

Streszczenie

We prove the $C^1$-density of every $C^r$-conjugacy class in the closed subset of diffeomorphisms of the circle with a given irrational rotation number.

Autorzy

  • Christian BonattiInstitut de Mathématiques de Bourgogne
    UMR 5584 du CNRS
    Universitéde Bourgogne
    21004 Dijon, France
    e-mail
  • Nancy GuelmanI.M.E.R.L., Facultad de Ingeniería
    Universidad de la República
    C.C. 30, Montevideo, Uruguay
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek