Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

On the ideal convergence of sequences of quasi-continuous functions

Tom 232 / 2016

Tomasz Natkaniec, Piotr Szuca Fundamenta Mathematicae 232 (2016), 269-280 MSC: Primary 40A35; Secondary 40A30, 54C08, 54C30. DOI: 10.4064/fm99-12-2015 Opublikowany online: 2 December 2015

Streszczenie

For any Borel ideal $\mathcal {I}$ we describe the $\mathcal {I}$-Baire system generated by the family of quasi-continuous real-valued functions. We characterize the Borel ideals $\mathcal {I}$ for which the ideal and ordinary Baire systems coincide.

Autorzy

  • Tomasz NatkaniecInstitute of Mathematics
    University of Gdańsk
    Wita Stwosza 57
    80-952 Gdańsk, Poland
    e-mail
  • Piotr SzucaInstitute of Mathematics
    University of Gdańsk
    Wita Stwosza 57
    80-952 Gdańsk, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek