Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Selivanovski hard sets are hard

Tom 228 / 2015

Janusz Pawlikowski Fundamenta Mathematicae 228 (2015), 17-25 MSC: Primary 03E15; Secondary 54H05. DOI: 10.4064/fm228-1-2

Streszczenie

Let $H\subseteq Z\subseteq 2^{\omega }$. For $n\ge 2$, we prove that if Selivanovski measurable functions from $2^{\omega }$ to $Z$ give as preimages of $H$ all $\boldsymbol {\Sigma }_{n}^{1}$ subsets of $2^{\omega }$, then so do continuous injections.

Autorzy

  • Janusz PawlikowskiDepartment of Mathematics
    University of Wrocław
    Pl. Grunwaldzki 2/4
    50-384 Wrocław, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek