JEDNOSTKA NAUKOWA KATEGORII A+

Oddziały

Siedziba
ul. Śniadeckich 8, 00-656 Warszawa
Telefon: 22 52 28 100
fax: 22 629 39 97 http://www.impan.pl

Pracownicy naukowi:

dr hab. Piotr Achinger / pachinger@impan.pl / Zakład Algebry i Geometrii Algebraicznej
dr hab. Tomasz Adamowicz / T.Adamowicz@impan.pl /
dr Michał Bogdan / mbogdan@impan.pl / Centrum Dioscuri w Topologicznej Analizie Danych
dr hab. Jarosław Buczyński / jabu@mimuw.edu.pl / Zakład Algebry i Geometrii Algebraicznej
dr Alberto Cavallo / acavallo@impan.pl /
dr hab. Tomasz Cieślak / T.Cieslak@impan.pl /
dr Liena Colarte Gomez / lcolartegomez@impan.pl /
dr Neeraj Deshmukh / ndeshmukh@impan.pl / Zakład Algebry i Geometrii Algebraicznej
dr hab. Paweł Dłotko / p.dlotko@impan.pl / Centrum Dioscuri w Topologicznej Analizie Danych
dr Karol Duda / kduda@impan.pl / Grupa Badawcza Analitycznej i Geometrycznej Teorii Grup
dr hab. Artem Dudko / adudko@impan.pl / Zakład Układów Dynamicznych
dr Veronika Ertl-Bleimhofer / vertl@impan.pl / Zakład Algebry i Geometrii Algebraicznej
dr hab. Christophe Eyral / ch.eyral@impan.pl /
dr Leonardo Ferrari / lferrari@impan.pl /
dr Jędrzej Garnek / jgarnek@impan.pl /
dr Sylvain Gaulhiac / sgaulhiac@impan.pl / Zakład Algebry i Geometrii Algebraicznej
dr Abhishek Ghosh / agosh@impan.pl / Zakład Analizy Funkcjonalnej
prof. dr hab. Janusz Grabowski / j.grabowski@impan.pl / Zakład Fizyki Matematycznej i Geometrii Różniczkowej
dr hab. Jonatan Gutman / y.gutman@impan.pl / Zakład Układów Dynamicznych
prof. dr hab. Piotr Gwiazda / pgwiazda@mimuw.edu.pl / Zakład Równań Różniczkowych
prof. dr hab. Piotr M. Hajac / pmh@impan.pl / Grupa Badawcza Geometrii Nieprzemiennej
dr Karol Hajduk / khajduk@impan.pl / Zakład Równań Różniczkowych
prof. dr hab. Zbigniew Jelonek / najelone@cyf-kr.edu.pl /
prof. dr hab. Tomasz Komorowski / Tomasz.Komorowski@umcs.lublin.pl / Zakład Teorii Prawdopodobieństwa
dr Jakub Koncki / jakubkoncki@impan.pl / Zakład Algebry i Geometrii Algebraicznej
prof. dr hab. Piotr Koszmider / piotr.math@proton.me /
prof. dr hab. Andrzej Królak / a.krolak@impan.pl / Zakład Fizyki Matematycznej i Geometrii Różniczkowej
dr hab. Wojciech Kryński / w.krynski@impan.pl / Zakład Fizyki Matematycznej i Geometrii Różniczkowej
dr Manish Kumar / mkumar@impan.pl / Zakład Analizy Funkcjonalnej
dr Antonio López-Neumann / alopez@impan.pl / Grupa Badawcza Analitycznej i Geometrycznej Teorii Grup
dr hab. Jarosław Mederski / jmederski@impan.pl / Zakład Równań Różniczkowych
dr hab. Piotr Miłoś / pmilos@impan.pl / Grupa Badawcza Sztucznej Inteligencji
dr Piotr Mizerka / pmizerka@impan.pl /
dr Rouzbeh Mohseni / mrouzbeh@impan.pl / Zakład Fizyki Matematycznej i Geometrii Różniczkowej
dr Bartosz Naskręcki / bnaskrecki@impan.pl / Centrum Dioscuri w Topologicznej Analizie Danych
dr hab. Piotr Nowak / pnowak@impan.pl / Grupa Badawcza Analitycznej i Geometrycznej Teorii Grup
dr Łukasz Pawelec / lpawelec@impan.pl / Zakład Układów Dynamicznych
dr hab. Michał Rams / m.rams@impan.pl / Zakład Układów Dynamicznych
dr hab. Joanna Rencławowicz / jr@impan.pl / Zakład Równań Różniczkowych
dr hab. Jan Rozendaal / j.rozendaal@impan.pl / Zakład Analizy Funkcjonalnej
dr Matthias Schötz / Schotz@impan.pl / Grupa Badawcza Geometrii Nieprzemiennej
dr Zdenek Silber / zsilber@impan.pl / Zakład Analizy Funkcjonalnej
prof. dr hab. Adam Skalski / A.Skalski@impan.pl / Zakład Analizy Funkcjonalnej
prof. dr hab. Łukasz Stettner / l.stettner@impan.pl / Zakład Teorii Prawdopodobieństwa
dr Anna Szumowicz / aszumowicz@impan.pl /
dr hab. Masha Vlasenko / mvlasenko@impan.pl /
dr Hua Wang / hwang@impan.pl /
dr Mateusz Wasilewski / mwasilewski@impan.pl / Zakład Analizy Funkcjonalnej
dr Mateusz Wasilewski / mwasilewski@impan.pl / Zakład Analizy Funkcjonalnej
dr hab. Michał Wojciechowski / M.Wojciechowski@impan.pl / Zakład Analizy Funkcjonalnej
dr hab. Aneta Wróblewska-Kamińska / a.wroblewska@impan.pl / Zakład Równań Różniczkowych
dr Bogusław Zegarliński / bzegarlinski@impan.pl / Zakład Teorii Prawdopodobieństwa
dr Błażej Żmija / bzmija@impan.pl /
Oddziały
ul. Abrahama 18, 81-825 Sopot, e-mail: gdansk@impan.pl
Telefon: 58 551 08 04
fax: 58 550 30 61
Kierownik oddziału:
prof. dr hab. Tomasz Szarek

Pracownicy naukowi:

dr Douglas Blue / dblue@impan.pl /
prof. dr hab. Marcin Bownik / mbownik@impan.pl /
prof. dr hab. Anna Kamont / anna.kamont@impan.pl /
dr hab. Karolina Kropielnicka / kkropielnicka@impan.pl /
dr Rahman Mohammadpour / rahman.mohammadpour@impan.pl /
dr hab. Grigor Sargsyan / gsargsyan@impan.pl /
dr inż. Justyna Signerska-Rynkowska / j.signerska@impan.pl / Centrum Dioscuri w Topologicznej Analizie Danych
prof. dr hab. Tomasz Szarek / tszarek@impan.pl /
dr Adam Śpiewak / aspiewak@impan.pl / Zakład Układów Dynamicznych
ul. Bankowa 14, 40-007 Katowice, pok. 325, e-mail: bsmolka@ux2.math.us.edu.pl
Telefon: 693 700 242
fax: 32 258 29 76
Kierownik oddziału:
prof. dr hab. Ryszard Rudnicki
ul. Świętego Tomasza 30, 31-027 Kraków
Telefon: 12 422 87 06
fax: 12 422 16 56
Kierownik oddziału:
dr hab. Michał Kapustka

Pracownicy naukowi:

dr hab. Maciej Dołęga / mdolega@impan.pl /
dr hab. Michał Kapustka / mkapustka@impan.pl /
dr Michał Lasoń / michalason@gmail.com /
dr Victor Nador / vnador@impan.pl /
ul. F. Chopina 12, 87-100 Toruń
Telefon: 56 611 8979
fax: 56 611 8979
Kierownik oddziału:
prof. dr hab. Yuriy Tomilov

Pracownicy naukowi:

dr hab. Tomasz Klimsiak / t.klimsiak@impan.pl / Zakład Teorii Prawdopodobieństwa
dr Jesús Oliva Maza / joliva@impan.pl /
prof. dr hab. Tomasz Rychlik / t.rychlik@impan.pl / Zakład Teorii Prawdopodobieństwa
prof. dr hab. Piotr Śniady / psniady@impan.pl /
prof. dr hab. Yuriy Tomilov / ytomilov@impan.pl / Zakład Analizy Funkcjonalnej
ul. Kopernika 18, 51-617 Wrocław
Telefon: 71 348 10 76
fax: 71 348 10 98
Kierownik oddziału:
prof. dr hab. Adam Nowak

Pracownicy naukowi:

prof. dr hab. Lech Tadeusz Januszkiewicz / T.Januszkiewicz@impan.pl /
prof. dr hab. Adam Nowak / adam.nowak@impan.pl /
dr Grzegorz Świderski / gswiderski@impan.pl /
prof. dr hab. Błażej Wróbel / bwrobel@impan.pl /
object(Pimcore\Model\Object\Division\Listing)#275 (21) { ["classId"]=> int(38) ["className"]=> string(8) "Division" ["locale"]=> NULL ["ignoreLocalizedFields"]=> bool(false) ["fieldCollectionConfigs":"Pimcore\Model\Object\Listing\Concrete":private]=> array(0) { } ["objectBrickConfigs":"Pimcore\Model\Object\Listing\Concrete":private]=> array(0) { } ["objects"]=> NULL ["unpublished"]=> bool(false) ["objectTypes"]=> array(2) { [0]=> string(6) "object" [1]=> string(6) "folder" } ["validOrderKeys"]=> array(5) { [0]=> string(14) "o_creationDate" [1]=> string(18) "o_modificationDate" [2]=> string(4) "o_id" [3]=> string(5) "o_key" [4]=> string(7) "o_index" } ["order":protected]=> NULL ["orderKey":protected]=> NULL ["limit":protected]=> NULL ["offset":protected]=> NULL ["condition":protected]=> NULL ["conditionVariables":protected]=> array(0) { } ["groupBy":protected]=> NULL ["validOrders":protected]=> array(2) { [0]=> string(3) "ASC" [1]=> string(4) "DESC" } ["conditionParams":protected]=> array(0) { } ["resource":protected]=> object(Pimcore\Model\Object\Listing\Concrete\Resource)#366 (4) { ["firstException":protected]=> bool(true) ["tableName":"Pimcore\Model\Object\Listing\Concrete\Resource":private]=> NULL ["model":protected]=> *RECURSION* ["db":protected]=> object(Pimcore\Resource\Wrapper)#95 (1) { ["resource":protected]=> object(Zend_Db_Adapter_Mysqli)#90 (12) { ["_numericDataTypes":protected]=> array(16) { [0]=> int(0) [1]=> int(1) [2]=> int(2) ["INT"]=> int(0) ["INTEGER"]=> int(0) ["MEDIUMINT"]=> int(0) ["SMALLINT"]=> int(0) ["TINYINT"]=> int(0) ["BIGINT"]=> int(1) ["SERIAL"]=> int(1) ["DEC"]=> int(2) ["DECIMAL"]=> int(2) ["DOUBLE"]=> int(2) ["DOUBLE PRECISION"]=> int(2) ["FIXED"]=> int(2) ["FLOAT"]=> int(2) } ["_stmt":protected]=> object(Zend_Db_Statement_Mysqli)#350 (12) { ["_keys":protected]=> array(10) { [0]=> string(2) "id" [1]=> string(8) "parentId" [2]=> string(4) "type" [3]=> string(9) "full_path" [4]=> string(6) "direct" [5]=> string(8) "internal" [6]=> string(15) "navigation_name" [7]=> string(16) "navigation_class" [8]=> string(17) "navigation_target" [9]=> string(5) "title" } ["_values":protected]=> array(10) { [0]=> &int(840) [1]=> &int(6476) [2]=> &string(4) "link" [3]=> &string(19) "/pl/inne/regulaminy" [4]=> &string(66) "/pl/instytut/regulaminyregulamin-oplat-karta-kredytowa-konferencje" [5]=> &string(47) "/pl/inne/regulaminy/regulamin-oplat-konferencje" [6]=> &string(16) "Wnoszenie opłat" [7]=> &NULL [8]=> &NULL [9]=> &NULL } ["_meta":protected]=> object(mysqli_result)#337 (5) { ["current_field"]=> int(0) ["field_count"]=> int(10) ["lengths"]=> NULL ["num_rows"]=> int(0) ["type"]=> int(0) } ["_stmt":protected]=> object(mysqli_stmt)#352 (10) { ["affected_rows"]=> int(11) ["insert_id"]=> int(0) ["num_rows"]=> int(11) ["param_count"]=> int(0) ["field_count"]=> int(10) ["errno"]=> int(0) ["error"]=> string(0) "" ["error_list"]=> array(0) { } ["sqlstate"]=> string(5) "00000" ["id"]=> int(32) } ["_adapter":protected]=> *RECURSION* ["_fetchMode":protected]=> int(2) ["_attribute":protected]=> array(0) { } ["_bindColumn":protected]=> array(0) { } ["_bindParam":protected]=> array(0) { } ["_sqlSplit":protected]=> array(1) { [0]=> string(1426) " SELECT ., ., ., CONCAT( ., . ) AS , links.direct, links.internal, nav_name.data AS , nav_class.data AS , nav_target.data AS , . FROM LEFT JOIN ON . = . LEFT JOIN ( SELECT ., ., CONCAT( ., . ) AS FROM LEFT JOIN ON . = . ) AS links ON links.id = . LEFT JOIN AS nav_exclude ON nav_exclude.cid = . AND nav_exclude.name = LEFT JOIN AS nav_name ON nav_name.cid = . AND nav_name.name = LEFT JOIN AS nav_class ON nav_class.cid = . AND nav_class.name = LEFT JOIN AS nav_target ON nav_target.cid = . AND nav_target.name = WHERE . = 6476 AND . = 1 AND . IN (, ) AND ( nav_exclude.data != 1 OR nav_exclude.data IS NULL ) ORDER BY . " } ["_sqlParam":protected]=> array(1) { [0]=> string(1426) " SELECT ., ., ., CONCAT( ., . ) AS , links.direct, links.internal, nav_name.data AS , nav_class.data AS , nav_target.data AS , . FROM LEFT JOIN ON . = . LEFT JOIN ( SELECT ., ., CONCAT( ., . ) AS FROM LEFT JOIN ON . = . ) AS links ON links.id = . LEFT JOIN AS nav_exclude ON nav_exclude.cid = . AND nav_exclude.name = LEFT JOIN AS nav_name ON nav_name.cid = . AND nav_name.name = LEFT JOIN AS nav_class ON nav_class.cid = . AND nav_class.name = LEFT JOIN AS nav_target ON nav_target.cid = . AND nav_target.name = WHERE . = 6476 AND . = 1 AND . IN (, ) AND ( nav_exclude.data != 1 OR nav_exclude.data IS NULL ) ORDER BY . " } ["_queryId":protected]=> NULL } ["_defaultStmtClass":protected]=> string(24) "Zend_Db_Statement_Mysqli" ["_config":protected]=> array(9) { ["host"]=> string(9) "localhost" ["username"]=> string(5) "impan" ["password"]=> string(13) "z!dmVB9#Zg@yK" ["dbname"]=> string(13) "impan_pimcore" ["port"]=> string(4) "3306" ["charset"]=> string(4) "UTF8" ["persistent"]=> bool(false) ["options"]=> array(3) { ["caseFolding"]=> int(0) ["autoQuoteIdentifiers"]=> bool(true) ["fetchMode"]=> int(2) } ["driver_options"]=> array(0) { } } ["_fetchMode":protected]=> int(2) ["_profiler":protected]=> object(Zend_Db_Profiler)#101 (4) { ["_queryProfiles":protected]=> array(0) { } ["_enabled":protected]=> bool(false) ["_filterElapsedSecs":protected]=> NULL ["_filterTypes":protected]=> NULL } ["_defaultProfilerClass":protected]=> string(16) "Zend_Db_Profiler" ["_connection":protected]=> object(mysqli)#94 (19) { ["affected_rows"]=> int(-1) ["client_info"]=> string(6) "5.5.62" ["client_version"]=> int(50562) ["connect_errno"]=> int(0) ["connect_error"]=> NULL ["errno"]=> int(0) ["error"]=> string(0) "" ["error_list"]=> array(0) { } ["field_count"]=> int(10) ["host_info"]=> string(25) "Localhost via UNIX socket" ["info"]=> NULL ["insert_id"]=> int(0) ["server_info"]=> string(27) "5.5.62-0ubuntu0.14.04.1-log" ["server_version"]=> int(50562) ["stat"]=> string(153) "Uptime: 4358567 Threads: 3 Questions: 4762974872 Slow queries: 3713 Opens: 5974 Flush tables: 1 Open tables: 1344 Queries per second avg: 1092.784" ["sqlstate"]=> string(5) "00000" ["protocol_version"]=> int(10) ["thread_id"]=> int(17272901) ["warning_count"]=> int(0) } ["_caseFolding":protected]=> int(0) ["_autoQuoteIdentifiers":protected]=> bool(true) ["_allowSerialization":protected]=> bool(true) ["_autoReconnectOnUnserialize":protected]=> bool(false) } } } ["objectTypeObject"]=> bool(true) }

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek